Jesteś na www.fotostec.pl i czytasz:

0403 | Fotograf Zakopane – sezon plenerowy 2015 rozpoczęty!

Szybka Nawigacja

Home Portfolio Kontakt

Fotograf Zakopane i Nowy Targ – sezon plenerowy rozpoczęty! 2

Jako fotograf Zakopane oraz ślubny fotograf Nowy Targ muszę stwierdzić – oto jest kolejny sezon w którym muszę napisać zwroty takie jak pisałem jako fotograf Zakopane czy Nowy Targ nie tak dawno…: ślubny sezon plenerowy 2015 oficjalnie rozpoczęty :).

To był styczeń… szarość, mróz, wiatr, śnieg i wielka niewiadoma oraz nadzieja dla fotografa z Zakopanego oraz fotografii Nowy Targ,

Pogoda w wybranym przez parę miejscu pleneru ślubnego, który wykona fotograf z Nowy Targ i fotograf Zakopane dopisze.

Miejsc pleneru który miał wykonać fotograf Zakopane wraz z fotografem z Nowy Targ to Kasprowy Wierch czyli plener ślubny w górach. Niestety po wyjeździe na górę zobaczyliśmy to co przedstawia wykonany tego dnia przez fotograf Zakopane i Nowy Targ kadr:

 No i co z tego, Nasza trójka miała w sobie tyle pozytywnej energii, że nie straszna nam była kiepska zimowa pogoda w Zakopanym i Nowy Targu! Odważna i odporna na zimno Para postanowiła pójść na całość – ma być biało, ma być w śniegu!!

Na Kasprowym Wierchu nie można było tego wykonać ze względu na 0 widoczność więc fotograf Zakopane i fotograf Nowy Targ wpadł na świetny pomysł. Postanowiliśmy zmienić lokalizację wykonania fotografii przez fotografa z Zakopane i fotografa ślubnego Nowy Targ na coś innego, a tam pogodą nieco bardziej sprzyjała wykonywaniu pleneru ślubnego w górach przez www.fotostec.pl czyli fotograf Nowy Targ i ślubny fotograf Zakopane.

error: Content is protected !!