Jesteś na www.fotostec.pl i czytasz:

Jabłonka dom weselny – sala

Szybka Nawigacja

Home Portfolio Kontakt

Jabłonka dom weselny oraz sala weselna – zobacz

Sale weselne oraz domy weselne w Jabłonce i okolicznych miejscowościach – można znaleźć kilka takich miejsc. Poniżej zebrałem ciekawe propozycje.  Wybór wymarzonego miejsca na przyjęcie weselne to jedna z najważniejszych decyzji podczas planowania ślubu. Od rodzaju obiektu, obsługi, a także jego wystroju będzie zależał klimat i oprawa całej uroczystości. Poniżej zebrałem tylko kilka domów weselnych z Jabłonki i okolic, a w najbliższym czasie pojawią się posty z salami na wesele z nieco dalej położonych lokalizacji względem miejscowości Jabłonka.  

Wybierając miejsce w którym odbędzie się ślub warto najpierw zobaczyć każde z nich na żywo. Oprócz wyglądu sali, ważny będzie także dobry kontakt z wynajmującym salę czy osobą która w danym domu weselnym zajmuje się organizacją ślubu. Poniżej znajdziecie szybkie dane kontaktowe do zebranych lokali z miejscowości Jabłonka.

Po zapoznaniu się z wyglądem Sali i krótkiej rozmowie z właścicielem warto sięgnąć po opinie, czasem pojawiają się w sieci wpisy od Par które organizowały ślub w danym miejscu, więc w ten sposób możne również zdobyć cenne informację o ślubie. Termin w większości „dobrych” lokalizacji rozchodzą się bardzo szybko także nie warto długo zwlekać z ostateczną decyzją lub można też zaplanować ślub w terminie w którym ruch w branży ślubnej jest nieco mniejszy np. od listopada do kwietnia. W tym przedziale na pewno wybór będzie większy i będziecie mogli na spokojnie wybrać wymarzoną salę weselną lub dom weselny na Wasze wyjątkowe wesele.


Jeszcze jedno zanim zaczniesz czytać i przeglądać moje propozycje miejsc na ślub z Jabłonki – to nie jest ranking ani nie jest to lista popularności! To jedynie moja propozycja miejsc na wesele w Jabłonce i okolicy. Kolejność jest losowa – całkowicie spontaniczne ułożona. Być może coś wpadnie

Przystań Kabanos sala weselna Jabłonka

Kabanos Jabłonka wesele w góralskim klimacie

Dom weselny Jabłonka Przystań Kabanos to miejsce z góralskim klimatem. Wygląd lokalu oraz wystrój sali wykonany jest w takim właśnie stylu z ogromną dbałością o detale. Z opisu właścicieli lokalu dowiemy się także iż restauracja w Jabłonce to swoiste dzieło sztuki góralskiej, a niespotykana dbałość o szczegóły tego wnętrza sprawi, że można zachwycić się tym miejscem i będzie to ciekawa propozycja na organizację wesela. Restauracja składa się z obszernej sali na parterze, antresoli, a także znajdziemy tutaj plac zabaw dla dzieci. Z pewnością to rozwiązanie zadowoli gości którzy przybędą na Wasze wesele z dziećmi. Łącznie w restauracji można pomieścić ponad 300 osób.

Przystań Kabanos Jabłonka sala weselna KONTAKT

W odnośniku poniżej znajdziecie adres strony internetowej Domu Weselnego Przystań Kabanos. W dalszej części wpisu pojawi się miejsce na organizację wesela o tej samej nazwie, a sala będzie zlokalizowana w miejscowości Spytkowice. Także są dwie restauracje Przystań Kabanos.

www.przystanwkabanosie.pl

Delice Catering dom weselny Jabłonka

Delice Jabłonka, jedna z propozycji sali weselnej

Kolejna propozycja miejsca na wesele w Jabłonce to Dom Weselny Delice Catering. Nowoczesne, ciekawe wnętrze, odmienne do stylu góralskiego prezentowanego w restauracji Przystań Kabanos. Jeżeli szukacie sali weselnej w Jabłonce, ale nie koniecznie odpowiada Wam styl góralski, to zobaczcie także ten Dom Weselny.

Delice Jabłonka kontakt

Dane kontaktowe do lokalu weselnego Delice mieszczącego się w Jabłonce znajdziecie na facebook, link poniżej

Delice Catering Jabłonka – Facebook

Spytkowice Kabanos sala weselna

Kabanos Spytkowice wesele w góralskim stylu

Dom weselny Spytkowice Przystań Kabanos to miejsce o tej samej nazwie co opisywany wcześniej lokal na wesele który znajdował się w Jabłonce. Lokal ma identyczną nazwę oraz wystrój wnętrza w stylu góralskim ale nie jest to bliźniacza sala weselna jeżeli chodzi o wygląd zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz. Tutaj pomieścicie do 400 gości. Wnętrze pięknie wykonane, z dbałością o szczegóły oraz akcenty góralskie. Do dyspozycji jest 300-400 miejsc dla gości, 3 sale w ciepłym góralskim klimacie, pomieszczenia klimatyzowane, kącik dla dzieci, pokoik relaksacyjny oraz duży parking. Dom weselny pięknie prezentuje się także z zewnątrz.

Przystań Kabanos Spytkowice sala weselna KONTAKT

W odnośniku poniżej znajdziecie adres strony internetowej Domu Weselnego Przystań Kabanos Spytkowice. Ten lokali znajduje się w miejscowości Spytkowice – w pobliżu Jabłonki.

www.przystanwkabanosie.pl

Sala weselna Babiogórska Zubrzyca Górna

Dom Weselny Babiogórska w Zubrzycy Górnej kontakt

Dom Weselny Babiogórska położony jest pod Babią Górą. Jest to góra z najwyższym szczytem Beskidów Zachodnich. Zobaczysz tutaj malowniczy krajobraz, ciszę oraz spokój. Jest to świetne połączenie oraz malownicze miejsca na organizację ślubu. Dom Weselny Babiogórska dysponuje przestronnymi pokojami oraz apartamentami,  a także trzema nowocześnie wyposażonymi i co jest bardzo ważne zwłaszcza w okresie letnim kiedy to organizuje się najwięcej ślubów – klimatyzowanymi salami.

Babiogórska Dom Weselny

Dla ułatwienia w poszukiwaniach miejsca na ślub zamieszczam odnośnik do strony internetowej Domu Weselnego Babiogórska z Zubrzycy Górnej, gdzie znajdziecie sporo informacji.

 KONTAKT BABIOGÓRSKA


www.babiogorska.com

Być może szukacie także fotografa ślubnego?

Jeśli tak, zapraszam do zapoznania się z moim portfolio i do sprawdzenia wolnego terminu na zdjęcie ślubne. Fotograf Jabłonka to także miejsce gdzie często pracuje na ślubie, weselu.

error: Content is protected !!