Oferta – fotograf ślubny Zakopane, Nowy Targ, Polska

Wyjątkowa Fotografia ślubna Zakopane, Nowy Targ, Kraków, Polska.  Fotograf na ślub, wesele.

Moja oferta, wyjątkowej fotografii ślubnej, skierowana jest do osób, które cenią jakość, estetykę, osób oczekujących wyjątkowej pamiątki w postaci fotografii z ich wyjątkowego dania jakim jest  ślub.

Pragnę zaoferować Państwu fotografie ślubną, pełną relacje z Waszego Dnia Ślubu, którą wykonam jako fotograf Zakopane i Nowy Targ, nie tylko w Zakopanym, Nowym Targu, Krakowie, ale w każdym miejscu naszego pięknego kraju jakim jest Polska, a także poza granicami.

Możecie oczekiwać spójnej i kompletnej relacji z tego wyjątkowego dnia, który pokazuje prawdziwe emocje, gesty i reakcje gości. Reportaż ślubny to opowieść poprzez zdjęcia, Waszego Dnia Ślubu, bez reżyserii, ustawiania, zbędnej ingerencji w przebieg … To wyjątkowe, ulotne chwile, śmiech, łzy wzruszenia, emocje. To sztuka obserwacji i opowieści­, historia ukazana poprzez ujęcia aparatu. To sztuka wyłapywania wyjątkowych, ulotnych momentów.

Pracuję jako fotograf ślubny Zakopane i Nowy Targ, ale pracę fotografa wykonuję nie tylko na terenie Zakopanego, Podhala, ….

Mimo że Podhale, Zakopane to moje rodzinne strony to jednak coraz więcej ślubów – fotografii ślubnych wykonuję poza tymi miejscami, na terenie całego kraju i poza granicami Polski.

Kompletny fotoreportaż ślubny składa się z następujących części:

Przygotowania

Wiele Par Młodych rezygnuje z tej części reportażu, co uważam za błąd. Często wydaje się, że to niepotrzebna część, której nie należy uwieczniać na zdjęciach – Nic bardziej mylnego!

Przygotowania to wstęp całego reportażu ślubnego, podczas, którego bardzo dużo się dzieje – mnóstwo detali i ogrom emocji.

Ceremonia ślubna

To najważniejszy moment nie tylko dla Was, ale również dla fotografa ślubnego (zarówno dla fotografa Zakopane, Nowego Targu jak i każdego innego zakątka Polski). To podczas ceremonii ślubnej składacie sobie przysięgę małżeńską, zakładacie sobie obrączki, stajecie się Mężem i Żoną, to w tym momencie stajecie się jednością.

Wesele

To część Waszego Dnia, w którym wiele się dzieje. Przyjęcie weselne to mnóstwo okazji dla fotografa ślubnego do uchwycenia spontanicznych i niezapomnianych kadrów. Tutaj nie tylko Para Młoda jest ważna, ale również goście, którzy emanują ogromną energią i niosą ze sobą całe mnóstwo emocji, śmiechu i zabawy.

 

Sesja plenerowa

Plener ślubny mogę wykonać w Dniu Ślubu, ale najczęściej jest to dowolny termin po ślubie. Jestem otwarty na Wasze propozycje – istnieje możliwość indywidualnego ustalenia miejsca i czasu takiego pleneru ślubnego, który wykonamy nie tylko w Zakopanym, w górach, w Tatrach, ale w każdym innym urokliwym miejscu naszego kraju, a także poza jego granicami. Lubimy niepowtarzalne i oryginalne pomysły.

Sugerujemy, aby sesja ślubna w plenerze została wykonana w innym dniu niż dzień ślubu. Dlaczego? Jest wiele plusów, a oto kilka z nich:

• Nie spieszymy się

• Mamy czas tylko dla siebie

• Więcej czasu, gdyż goście weselni nie czekają na nas

• Nie trzeba martwić się o zabrudzenie stroju Pary Młodej

o nas fotograf zakopane nowy targ 3

W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

W mojej ofercie Fotografii ślubnej znajdą Państwo fotoreportaże z przygotowań ślubnych, fotoreportaże ślubne, sesje plenerowe w dniu ślubu lub innym. Dodatkowo oferuję wysokiej jakości albumy ślubne, fotoksiążki, ekskluzywne fotoalbumy, prezentacje multimedialne, galerie internetowe oraz obrazy ze zdjęcia.

Reportaż obejmuje zdjęcia podczas:

 • wizyty u: fryzjera, kosmetyczki, itp. …
 • przygotowań
 • błogosławieństwa
 • ceremonii
 • zabawy weselnej do oczepin włącznie (do ok. godziny 1, na życzenie klienta dłużej)
 • w cenie także możliwość wykonania pleneru ślubnego (w dniu ślubu)
 • możliwość wykonania pleneru ślubnego w innym terminie

Klient otrzymuje:

 • wszystkie wykonane zdjęcia w ekskluzywnym opakowaniu
 • profesjonalną – autorską obróbkę cyfrową
 • wykonanie plenerowej sesji ślubnej w innym dniu niż dzień ślubu
 • odbitki fotograficzne Premium
 • Album Tradycyjny, FotoKsiążka;   FotoKsiążka PRO* / Ekskluzywny FotoAlbum PRO*
 • galerię internetową
 • prezentację z podkładem muzycznym

Istnieje możliwość modyfikacji poszczególnych elementów pakietu, a także indywidualne dostosowanie realizowanych produktów (fotoksiążek, albumów) do wymagań klientów.

Jeśli jesteście zainteresowani współpracą zapraszam do spotkania ze mną, rozmowy i przedyskutowania Waszych indywidualnych oczekiwań. Wszystkie zdjęcia ślubne, które wspólnie stworzymy powinny pokazywać Was i Waszą radość.

Posiadam uprawnienia do fotografowania celebracji liturgicznych.

Pracuję na terenie całej Polski, ale przede wszystkim na terenie małopolski, Podhala, Zakopanego, Orawy i Spisza.

KONTAKT

Tel. +48 530 955 908
Email: biuro@fotostec.pl

Zapraszam także na plener ślubny w górach.

error: Content is protected !!