Jesteś na www.fotostec.pl i czytasz:

Plener Ślubny w górach, Kasprowy Wierch Zimowo

Szybka Nawigacja

Home Portfolio Kontakt

Podczas tej plenerowej sesji ślubnej na Kasprowym Wierchu, Halny wygrał – wiało, że mało głów nam nie urwało!

W kalendarzu mamy już wiosnę. Świetna pora na, piękne sesje ślubne, nieco cieplejsze zdjęcia ślubne z fotograf Zakopane i fotografem ślubnym Nowy Targ. Nic bardziej mylnego, w Zakopanym ciągle zimno, a do tego wieje, wieje i ciągle wieje, co nie sprzyja fotografii ślubnej, a głownie fryzurą Panien Młodych. Wiosna zagościła w kalendarzu, ale wysoko w górach, na Kasprowym panuje Zima. Jeżeli pragniecie jeszcze zimowej sesji ślubnej, fotografii ślubnych w zimowej scenerii, fotograf ślubny zaprasza w góry, Kasprowy Wierch, Tatry, Morskie Oko – w tych miejscach dalej jest piękna Zima. Dla fotografii ślubnej Zakopane i nie tylko, piękna urokliwa sceneria.

Jak wyżej pisałem w Tatrach panuje jeszcze piękna pogoda na zimowy plener ślubny w górach, np. Kasprowy Wierch, niestety momentami prace fotografa i pozujących utrudnia porywisty wiatr. Podczas tej sesji ślubnej w górach, porywisty wiatr przeszkodził w wykonaniu plenerowej sesji ślubnej przez fotograf Zakopane, ale oczywiście udało się wykonać sporo ciekawych zimowych ujęć plenerowych.

Poniżej zapowiedź plenerowej sesji ślubnej w górach, Kasprowy Wierch, w wykonaniu www.fotostec.pl – fotograf Zakopane, Nowy Targ Polska.

Sesja plenerowa zimą w Tatrach

Powyższe zdjęcie, które zajęło pierwsze miejsce w zagranicznym konkursie fotograficznym wykonanie zostało w zimie nad Morskim Okiem w Tatrach.

 Zapraszam także na stronę główną gdzie można zobaczyć inne zdjęcia fotograf Zakopane

error: Content is protected !!