Sesja ślubna – plener

Uwielbiam wykonywać plenery, sesje ślubne oraz narzeczeńskie. Z racji miejsca zamieszkania sporo wykonuję ich w górach, ale z przyjemnością spotkam się z Wami na sesji w innej lokalizacji np. miejskiej, na zamku, za granicą, … .
Zapraszam do galerii zdjęć i mam nadzieje do zobaczenia na sesji w plenerze.

Czy jako fotograf ślubny, sesje wykonuję tylko w górach?
Nie, … 🙂

Jak wspomniałem we wstępie uwielbiam fotografować plenery i sesje ślubne, sesje narzeczeńskie, oraz inne sesje zdjęciowe … . Spotykając się na zdjęciach w innym dniu niż dzień ślubu, możemy wybrać praktycznie dowolne, wymarzone przez Was miejsce na sesje. Możemy też zaplanować dzień, porę dnia i nie goni nas czas. Moje portfolio sesji ślubnych w plenerze to głównie zdjęcia związane z górami, jako, że mieszkam w tak pięknej lokalizacji i oczywiście uwielbiam pracować w Tatrach.

Sporo moich Par marzy o takiej scenerii na ich plenerze ślubnym. Jeżeli Wy, zechcecie zdjęć w innej lokalizacji, z przyjemnością odwiedzę nowe miejsca, a już niedługo aktualizacji galerii o właśnie takie zdjęcia.

fotograf-zakopane-krakow-sesja-tatry-psp02

Sesja ślubna – gdzie wykonać piękną sesje?

Realizuje plenery ślubne na terenie całego kraju, a najczęściej z racji aktualnego miejsca zamieszkania jestem z parami w górach, Tatrach, Pieninach. Pamiętaj jednak, że z przyjemnością wykonam dla Was sesje w zupełnie innym miejscu, scenerii, klimacie.

fotograf-zakopane-krakow-sesja-tatry-psp03

Kto wybiera miejsce na sesje, sesje ślubną w plenerze?

Zawsze chętnie służę pomocą i swoim doświadczeniem w wyborze lokalizacji na sesje ślubną, ale ostatecznie to Wy wybieracie miejsce wymarzonej sesje ślubnej. Moje zdjęcia mogą być dla Was jedynie inspiracją przed dokonaniem ostatecznego wyboru.

fotograf-zakopane-krakow-sesja-tatry-psp01

Znany fotograf na sesję ślubną?

Pracujący nie tylko w górach, ale na terenie całego kraju i poza jego granicami.

Jeżeli szukasz dobrego i znanego fotografa z Małopolski, który mieszka w okolicy miejsc takich jak Zakopane, Tatry, Kraków, Nowy Sącz, Wadowice, a dojazd w każdy inny zakątek Polski i dalej – nie stanowi najmniejszego problemu – serdecznie zapraszam. Zobacz co oferuje w swojej ofercie fotograf, fotograf ślubny.

error: Content is protected !!