Jesteś na www.fotostec.pl i czytasz:

Walentynkowy reportaż z fotograf Zakopane

Szybka Nawigacja

Home Portfolio Kontakt

Ola i Mariusz oraz ich Walentynkowy ślub z fotografem Zakopane i Nowy Targ

Walentynki są doskonałą okazją do przypomnienia, pokazania swoje połówce, jak bardzo ją kochamy. W ostatnim czasie 14 lutego, to także data ślubu wielu Par, nie tylko z miejscowości Zakopane czy Nowy Targ, ale  całej Polski.

Fotograf Zakopane, jak również fotograf ślubny Nowy Targ, zauważa, że datę 14 lutego na swój „wielki dzień” wybiera coraz więcej par. Tę wyjątkową datę na swój dzień ślubu wybrali także Ola i Mariusz. 

Jedno jest pewne: ślub w walentynki z pewnością pozostanie w pamięci nowożeńców i gości na długo.

Większości par zależy na tym aby ich ślub, fotografia ślubna i przyjęcie weselne było wyjątkowe, niepowtarzalne, inne niż wszystkie, na których do tej pory byli. Walentynki jako święto miłości, aż proszą się o to, aby je wykorzystać ślubując sobie miłość na dobre i na złe. Przy tej okazji należy także zadbać o wybór dobrego fotografa jak fotograf Zakopane. Ulotne chwile, świetnie uwieczni także fotograf Nowy Targ.


Korzystając z okazji wszystkim zakochanym, nie tylko tym z miejscowości Nowy Targ i Zakopane, fotograf ślubny www.fotostec.pl życzy w tym dniu dużo szczęścia i miłości!

error: Content is protected !!