Jesteś na www.fotostec.pl i czytasz:

Zakopane okiem Fotografa jako miejsce na ślub na Podhalu

Szybka Nawigacja

Home Portfolio Kontakt

Zakopane okiem Fotografa jako ciekawe miejsce na ślub na Podhalu

Jako fotograf ślubny z okolic Zakopanego, wśród Tatr, malowniczych widoków wykonuję wiele plenerowych sesji ślubny dla par z całej Polski, a bywają też pary z poza granic naszego kraju. Oczywiście bardzo się z tego cieszą, że moje prace przypadają do gustu wielu zakochanym osobom o czym też świadczy to, że dosyć często rezygnują ze „swoich fotografów” którzy wykonywali dla nich reportaż ślubny i po przyjeździe do Zakopanego zwracają się do mnie abym jako fotograf, który dobrze zna teren Zakopanego i Podhala wykonał dla nich fotograficzny plener ślubny w Zakopanym.

ZdjęcieDzisiaj chciałem napisać, podzielić się z tobą drogi czytelniku, że Zakopane, Tatry to nie tylko świetnie miejsce na organizację sesji plenerowej w górach, ale Zakopane jest to doskonała lokalizacja na organizację wesela, przyjęcia weselnego. Na pewno i to nie tylko jako fotograf ślubny, śmiało mogę stwierdzić, że wspaniałe widoki podczas poszukiwań sali weselnej na Podhalu, w Zakopanym, pobudzą Waszą wyobraźnię i zachęcą do organizacji ślubu, wesela, właśnie w Zakopanym. W wielu miejscach sądzę, że będziecie mieli okazję poznać smak kuchni podhalańskiej. Pomyślcie też o pięknych widokach gór, dźwiękach natury, rześkim powietrzu, właśnie w dzień Waszego ślubu, przyjęcia weselnego.

Zdjęcie

Wesele w Karczmie podhalańskiej lub w luksusowym obiekcie – w Zakopanym jest to możliwe

Zakopane to bogata ludowa, góralska tradycja, uspokajająca siła natury o czym możemy się przekonać czytając tekst poetów… “Cisza — a jednak w tej pozornej ciszy wsłuchane ucho ciągłe wrzenie słyszy, szmer nieustanny, na który się składa wszystko, co głosem z życia się spowiada i woda, która gdzieś w szczelinie syczy i fal powietrza szelest tajemniczy i pękających głazów łoskot głuchy….” Poeci często ulegali czarowi Tatr, przeobrażając w słowa pisane, wrażenia z Skalnego Podhala – Zakopanego. Przeglądając nie tylko fotografie ślubne z Zakopanego, ale także zapiski poetów można stwierdzić, że zachwycające Zakopane, najromantyczniejsze miejsce w Polsce jest również wspaniałym miejscem do organizacji wesela, ślubu w Zakopanym.

Zdjęcie

Co do organizacji ślubu w Zakopanym i poszukiwaniach idealnego miejsca na ten dzień czyli sali weselnej mogę powiedzieć że obiektów tego typu Zakopane oraz Podhale z racji dużego ruchu turystycznego ma do zaoferowania wiele. Okolica Zakopanego oraz samo Zakopane obfituje w różnorodne obiekty od małych przytulnych restauracji, po sporych rozmiarów Karczmy tradycyjne góralskie pozwalające zorganizować wesele nawet na ponad 350 osób, aż po luksusowe Hotele, sale bankietowe. Wesela góralskie  przeważnie organizowane są w Karczmach, ale to nie znaczy że jesteś skazany wyłącznie na takie obiekty – w Zakopanym możesz wybrać także luksusowe obiekty. Pomimo że pracuję na ternie całej Polski to w Zakopanym miałem już wielokrotnie okazję fotografować w takich właśnie różnorodnych klimatach. Jako fotograf, który często bywa na ślubach organizowanych w Zakopanym oraz w okolicach mogę śmiało stwierdzić, że macie spory wybór od typowej tradycji Zakopiańskiej po luksusowe obiekty, a to Wszystko w otoczeni gór – zależy co Wam się podoba, jakie wnętrza, jaki klimat lubicie najbardziej. Duży plus mają miejsca, które oprócz pięknej Sali na przyjęcie posiadają wynajem pokoi. W kolejnych wpisach postaram się pokazać kilka ciekawszych miejsc na ślub w Zakopanym, na Podhalu.

Zdjęcie

KONTAKT
Wyjątkowa Fotografia Ślubna
FB: FotoStecFotografia | Email: biuro@fotostec.pl

Tel. +48 530 955 908

error: Content is protected !!