Reportaż ślubny

Fotografia ślubna to opowieść w postaci zdjęć, historia w postaci fotografii z wyjątkowego dla Was dnia czyli dnia ślubu.
Galeria poniżej to zdjęcia od przygotowań, następnie ceremonia, przyjęcie, mini sesja w dniu ślubu.
Jeżeli chcesz zobaczyć galerię zdjęć z sesji plenerowej innego dnia kliknij -> LINK.

Reportaż ślubny – w kilku słowach

Reportaż ślubny to moim zdaniem opowieść w postaci zdjęć, z wyjątkowego dla Was dnia – dnia ślubu. Na zdjęciach staram się uchwycić wyjątkowe momenty z dnia ślubu i pokazać ja na zdjęciach jak najpiękniej oraz efektownie. Będę towarzyszył Wam zatrzymując w postaci fotografii, wyjątkowe dla Was chwile. Chwile emocji, Waszych przeżyć – wzruszeń, radości.

Reportaż ślubny Zakopane Nowy Targ Kraków 003rso

Prawdopodobnie z dużych emocji, nie zapamiętacie wszystkiego z dnia ślubu, ale właśnie ten wyjątkowy czas zostanie zapisany na zdjęciach. Dzięki temu po czasie ponownie będziecie mogli wrócić do tego wyjątkowego i ważnego dnia jakim jest ślub.

reportaż ślubny Zakopane Nowy Targ Kraków 001rso

Znany fotograf na reportaż ślubny – zdjęcia z wesela?

Znany fotograf, pracujący jak fotograf ślubny nie tylko na Podhalu czy w miejscowościach takich jak np. Zakopane, Kraków, Limanowa, Wadowice, Nowy Sącz, Nowy Targ, ale także na terenie całego kraju i poza jego granicami.

Jeżeli szukasz dobrego i znanego fotografa z Małopolski, który mieszka w okolicy miejsc takich jak Zakopane, Kraków, Nowy Sącz, Wadowice, Tatry, Pieniny, a dojazd w każdy inny zakątek Polski i dalej – nie stanowi najmniejszego problemu – serdecznie zapraszam.

reportaż ślubny Zakopane Nowy Targ Kraków 002rso

Zobacz co oferuje w swojej ofercie fotograf, fotograf ślubny.

error: Content is protected !!